Güncel Blog

Su Borç Sorgulama

22 Ağustos 2012 | Kategori: Genel

Aşağıdaki konularda büyükşehir belediyesi olan İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adapazarı, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmit, Kayseri, Konya, Mersin ve Samsun su faturalarınızı sorgulayabilir, su borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca arıza bildirimi, ödeme, abonelik gibi bazı işlemleri online olarak yapabilirsiniz.

İSKİ

Sayfanın Konuları: İSKİ, iski. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İSKİ Borç Sorgulama, İSKİ Fatura Sorgulama, İSKİ Borç Öğrenme, İSKİ Faturası, İSKİ Arıza, İSKİ Mukavele, İSKİ ABONELİK, İSKİ Ödeme, İSKİ haberleri, İstanbul Su, iski kartlı sayaçc, iski fatura itirazı, İstanbul kanalizasyon, iski.gov.tr, www iski gov tr

İSKİ – İSTANBUL SU VE
KANALİZASYON İDARESİ

İSKİ’nin “www.iski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, İSKİ Borç Sorgulama, İSKİ Fatura, İSKİ Ödeme, İSKİ Arıza Bildirimi gibi işlemleri online olarak bilgisayarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

  • İSKİ Borç Sorgulama

   İSKİ’ye olan tüm borcunuzu ve geçmiş dönem borcunuzu sorgulayabilir, son fatura bilgilerinizi öğrenebilir, son bir yıllık fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler için mukavele numaranızı yazmanız yeterli.

  • İSKİ Fatura Hesaplama

   Mukavele numaranızı yazarak İSKİ faturanızı hesaplayabilirsiniz.

  • İSKİ Fatura Ödeme

   İSKİ’ye ücretsiz üye olarak, İSKİ faturalarınızı internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

===================================================

  Sayfanın konuları: ASKİ, ASKİ Borç Sorgulama, ASKİ Fatura Sorgulama Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi, ASKİ Fatura Sorgulama, ASKİ Borç Sorgulama, ASKİ Abonelik, ASKİ Arıza, aski fatura ödeme, www.aski.gov.tr, aski gov tr

ASKİ

 • ASKİ – Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASKİ) “www.aski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • ASKİ Borç Sorgulama

   ASKİ resmi sitesinde, ASKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, ASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi aynı sayfadaki link yoluyla gerçekleştirebilrisiniz.

  • ASKİ Fatura Ödeme

   ASKİ Tahsilat Şubelerinin adres ve telelefonlarını bu sayfada görebilirsiniz.

 

=======================================================

  Sayfanın konuları: İZSU, İzsu Borç Sorgulama, izsu fatura sorgulama, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi, İzsu Fatura Sorgulama, İzsu Borç Sorgulama, İzsu Abonelik, İzsu Arıza, www.izsu.gov.tr

İZSU

 • İZSU – İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi

  İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (İzsu) “www.izsu.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • İZSU Borç Sorgulama

   İZSU resmi sitesinde, İZSU faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, İZSU borcunuzu öğrenebilirsiniz.

  • İZSU Fatura Ödeme

   İZSU resmi sitesinde, İZSU faturanızı online olarak ödeyebilirsiniz.

  • İZSU Abonelik İşlemleri

   İZSU resmi sitesinin Abonelik İşlemleri sayfasında yeni su aboneliği, isim değişikliği, abone tipi değişikliği, ilişki kesme, abonelik dondurma, abonelik iptali, çok sayaçtan tek sayaca geçme gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

 

=================================================

  Sayfanın konuları: Adana ASKİ, Adana ASKİ Borç Sorgulama, Adana Aski Fatura Sorgulama, Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, Adana ASKİ Fatura Sorgulama, Adana ASKİ Borç Sorgulama, Adana ASKİ Abonelik, Adana ASKİ Arıza, www.adana-aski.gov.tr,

Adana ASKİ

 • Adana ASKİ – Adana Su ve
  Kanalizasyon İdaresi

  Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (Adana ASKİ) “www.adana-aski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • Adana ASKİ Borç Sorgulama

   Adana ASKİ resmi sitesinde, su faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, Adana ASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

 • Adana ASKİ Arıza Bildirimi

  Adana ASKİ’nin arıza bildirimi sayfası yoluyla, su, kanal ve sayaç arızalarınızı online olarak bildirebilirsiniz.

 

===================================================

ASAT, ASAT, Antalya Su ve Atıksu İdaresi, ASAT Fatura Sorgulama, ASAT Borç Sorgulama, ASAT Abonelik, ASAT Arıza

ASAT

 • ASAT – Antalya Su ve Atıksu İdaresi

  Antalya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASAT) “www.asat.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • ASAT Borç Sorgulama

   ASAT resmi sitesinde, ASAT su faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, ASAT borcunuzu öğrenebilirsiniz.

 • ASAT Borç Ödeme

  ASAT resmi sitesinde, ASAT su faturanızı online olarak ödeyebilirsiniz.

 

=================================================

BUSKİ, BUSKİ, Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi, BUSKİ Fatura Sorgulama, BUSKİ Borç Sorgulama, BUSKİ Abonelik, BUSKİ Arıza, www.buski.gov.tr

BUSKİ

 • BUSKİ – Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (BUSKİ) “www.buski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

BUSKİ Borç Sorgulama

BUSKİ resmi sitesinde, BUSKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, BUSKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için üyelik gerekmektedir. Üyelik işleminizi aynı sayfadan ücretsiz yapabilirsiniz.

=================================================

DİSKİ, DİSKİ, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi, DİSKİ Fatura Sorgulama, DİSKİ Borç Sorgulama, DİSKİ Abonelik, DİSKİ Arıza, www.diski.gov.tr

DİSKİ

 • DİSKİ – Diyarbakır Su ve
  Kanalizasyon İdaresi

  Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (DİSKİ) “www.diski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

DİSKİ Borç Sorgulama

DİSKİ resmi sitesinde, DİSKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, DİSKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

=================================================

ESKİ, ESKİ, Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi, ESKİ Fatura Sorgulama, ESKİ Borç Sorgulama, ESKİ Abonelik, ESKİ Arıza, www.eski.gov.tr

ESKİ – Erzurum

 • ESKİ – Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ESKİ) “www.eski.gov.tr” adresli, resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • ESKİ Borç Sorgulama

   ESKİ resmi sitesinde, ESKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, ESKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

 • ESKİ Arıza Bildirimi

  ESKİ resmi sitesinde, su ve kanalizasyon arızalarını online olarak bilideribilirsiniz.

 

=================================================

Eskişehir ESKİ, Eskişehir ESKİ, Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi, Eskişehir ESKİ Fatura Sorgulama, Eskişehir ESKİ Borç Sorgulama, Eskişehir ESKİ Abonelik, Eskişehir ESKİ Arıza, www.eskisehir-eski.gov.tr

Eskişehir ESKİ

 • Eskişehir ESKİ – Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (Eskişehir ESKİ) “www.eskisehir-eski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • Eskişehir ESKİ Borç Sorgulama

   Eskişehir ESKİ’nin online olarak borç sorgulama sistemi yoktur. Bu konuda ESKİ veznelerinden gereken bilgiyi alabilirsiniz. ESKİ vezneleri için yukarıdaki bağlantıya gidiniz.

=================================================

GASKİ, GASKİ, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi, GASKİ Fatura Sorgulama, GASKİ Borç Sorgulama, GASKİ Abonelik, GASKİ Arıza

GASKİ

 • GASKİ – Gaziantep Su ve
  Kanalizasyon İdaresi

  Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (GASKİ) “www.gaski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

GASKİ Borç Sorgulama

GASKİ resmi sitesinde, GASKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, GASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

=================================================

İSU, İSU Fatura Sorgulama, İSU Borç Sorgulama, İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi, Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi, İSU Fatura Sorgulama, İSU Borç Sorgulama, İSU Abonelik, İSU Arıza, İSU Abonelik, www.isu.gov.tr

İSU

 • İSU – Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (İSU) “www.isu.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

İSU Borç Sorgulama

İSU resmi sitesinde, İSU faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, İSU borcunuzu öğrenebilirsiniz.

=================================================

KASKİ, KASKİ, Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi, KASKİ Fatura Sorgulama, KASKİ Borç Sorgulama, KASKİ Abonelik, KASKİ Arıza, Kaski Borç Ödeme, KASKİ Abonelik, www.kaski.gov.tr

KASKİ

 • KASKİ – Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (KASKİ) “www.kaski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

  • KASKİ Borç Sorgulama

   KASKİ resmi sitesinde, KASKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, KASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

 • KASKİ Borç Ödeme

  KASKİ resmi sitesinde, KASKİ faturanızı online olarak ödeyebilirsiniz.

 

=================================================

KOSKİ, KOSKİ, Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi, KOSKİ Fatura Sorgulama, KOSKİ Borç Sorgulama, KOSKİ Abonelik, KOSKİ Arıza, KOSKİ Fatura Ödeme, KOSKİ Abonelik, www.koski.gov.tr

KOSKİ

 • KOSKİ – Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (KOSKİ) “www.koski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

 • KOSKİ Borç Sorgulama

  KOSKİ resmi sitesinde, KOSKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, KOSKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

=================================================

MESKİ, MESKİ, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi, MESKİ Fatura Sorgulama, MESKİ Borç Sorgulama, MESKİ Abonelik, MESKİ Arıza, MESKİ Fatura Ödeme, www.meski.gov.tr

MESKİ

 • MESKİ – Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (MESKİ) “www.meski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

MESKİ Borç Sorgulama

MESKİ resmi sitesinde, MESKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, MESKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

=================================================

Sakarya SASKİ, Sakarya SASKİ Borç Sorgulama, Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi, Sakarya SASKİ Fatura Sorgulama, Sakarya SASKİ Borç Sorgulama, Sakarya SASKİ Abonelik, Sakarya SASKİ Arıza, Sakarya SASKİ Fatura Ödeme, www.sakarya-saski.gov.tr

Sakarya SASKİ

 • Sakarya SASKİ – Sakarya Su ve
  Kanalizasyon İdaresi

  Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (eski Adasu) “www.sakarya-saski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

Sakarya SASKİ Borç Sorgulama

Sakarya SASKİ resmi sitesinde, Sakarya SASKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, Sakarya SASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

=================================================

SASKİ, SASKİ, Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi, SASKİ Fatura Sorgulama, SASKİ Borç Sorgulama, SASKİ Abonelik, SASKİ Arıza, SASKİ Fatura Ödeme, www.saski.gov.tr

SASKİ

 • SASKİ – Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (SASKİ) “www.saski.gov.tr” adresli resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.

 

SASKİ Borç Sorgulama

SASKİ resmi sitesinde, SASKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, SASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

 

-Bir önceki yazımız olan Sondakikasporx.com açıldı başlıklı makalemizde son dakika, son dakika spor ve son dakika spor haberleri hakkında bilgiler verilmektedir-Yorum YapınSponsor

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar

 • None found

Arşivler

Takvim

Ekim 2014
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Eyl    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031